Ortakiai AIR Excellent

Air Excellent ortakių sistemos privalumai :

  • TÜV patvirtinta kokybė>
  • Paprastas projektavimas su BIM>
  • Paprastas parinkimas ir balansavimas>
  • Premium klasės garso slopinimo savybės>
  • Neperdirbtos žaliavos, antistatinės ir antibakterinės savybės>
  • Ypač paprastas įrengimas

Air Excellent buvo apdovanota pramonės pirmūnų TÜV SÜD kokybės ženklu TAK-01-2013 nemetalinėms ortakių sistemoms ir tai vienintelė rinkoje esanti sistema, siūlanti pilnai išbaigtą ortakių ir fasoninių jungiamųjų detalių programą visai vėdinimo sistemai.

011-chat
Nemokamai pakonsultuosime
009-menu
Išrinksime geriausią
008-tools
Sumontuosime ir suderinsime
006-gears
Priežiūra ir aptarnavimas

Paprastas parinkimas ir balansavimas

Sistema Air Excellent tiekiama su internetine parinkimo programa – konfigūratoriumi, pateikiančia išsamią informaciją apie sistemos pasipriešinimus, medžiagų žiniaraštį ir, kas ne mažiau svarbu, oro srauto ribotuvų nuostatas kievienam ortakiui. Oro srauto ribotuvai – būtina sistemos Air Excellent dalis, nes tai įtaisai, reguliuojantys tinkamo oro kiekio tiekimą į reikiamą patalpą pastate. Air Excellent konfigūratorius apskaičiuoja, kaip nustatyti ribotuvus. Jeigu įrengta sistema skiriasi nuo originalaus projekto, skaičiavimus galima nesudėtingai pakoreguoti vietoje.

Neperdirbtos žaliavos, antistatinės ir antibakterinės savybės

Air Excellent ortakiai pagaminti iš polietileno (PE), suteikiančio ortakiams būdingą pusiau standų būvį. Komponentai, pvz., difuzorių dėžutės, adapteriai, alkūnės ir jungtys pagaminti iš polipropileno (PP), todėl yra standesni. Dvikomponenčiai sandarikliai su loveliu, skirti ovaliems ortakiams, turi termoplastinio elastomero (TPE), užtikrinančio lankstumą ir nelaidumą orui. Sistemos komponentai praturtinti antistatinėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Visos Air Excellent dalys gaminamos iš neperdirbtų, grynų, pirmą kartą naudojamų žaliavų.

AKCIJOS