Alpha-innotec ALIRA LWD ir LWDV šilumos siurbliai | Oras – vanduo

ALPHA INNOTEC ALIRA LWD / LWDV šilumos siurbliai ORAS - VANDUO

Pritaikyti Lietuvai

Alpha-InnoTec vienas iš šilumos siurblių gamintojų lyderių Europoje. Modernūs sprendimai, aukščiausio lygio technologijos ir patrauklaus dizaino produktai. Premium prekės ženklas. Žinios, ilgametė patirtis, kokybė, "know-how", ir aukščiausio lygio specialistai. Alpha-InnoTec - tai Kokybės ženklas kuris tapo patikimos ir ilgaamžės technikos įrodymu ir frazė „Pagaminta Vokietijoje“ kuria galima visada pasikliauti puikiai tinka būtent ALPHA INNOTEC.

Aukštus reikalavimai sau. Komandos inžinieriai reguliariai ir išsamiai testuoja įrenginius nepriklausomuose tyrimų institutuose ir jie visada įvertinami aukščiausiais balais. Šie šilumos siurbliai garantuoja saugų ir patogų šildymą, o kokybę įrodo tarptautiniai sertifikatai, pažyminčius kokybę ir pripažinimą.


Gamintojas
Namo dydžiai Tinka visų dydžių namams ir komercinėms patalpoms
Aprašymas

„Alpha innotec“ nuo 1998 m. Kuria, gamina ir parduoda į rinką orientuotus ir patogius šilumos siurblius. Nuolatinė produktų plėtra mūsų pačių mokslinių tyrimų ir plėtros centre, taip pat mūsų ilgametė energiją taupančių sprendimų gamintojų patirtis suteikia jums garantiją, kad jūs priėmėte tinkamą sprendimą pasirinkdami alpha-innotec Šilumos siurbliai yra kokybiški, modernūs, lengvai montuojami ir valdomi ir patikimi, bei ilgaamžiai. Turėdami platų asortimentą galime pasiūlyti kiekvienam tinkamiausią variantą, kuris tiksliai atitinka jūsų poreikius.

Energetinė klasė A+++ energijos taupumo sertifikatas
Sąjungos ir asociacijos
Kiti privalumai Išmanus namas ir paruoštas protingai sistemaiKintamas galingumasParuoštas fotovoltinei sistemaiValdymas internetu iš kompiuterio, telefono ar planšetėsEnerginė efektyvumo klasėTekmė 65 laipsnių be tenoVėsinimo funkcijaKarštas vanduoŠildymo funkcija
Brošiūra Atsisiųsti brošiūrą Vartotojo instrukcija (.pdf)
Kainos Visos oras-vanduo kainos (su aprašymais) Supaprastintos kainų lentelės
Kainos pagal namo dydį Kaina namui iki 80m² Kaina namui iki 110m² Kaina namui iki 150m² Kaina namui iki 170m² Kaina namui iki 200m² Kaina namui iki 250m²
Neradote tinkamo? Susisiekie konsultacijai

Aeroterminis šildymas

COP pateikti kai lauko temperatūra yra 7°C, paduodamo į grindis šilumnešio temperatūra 35°CSertifikatai ir pripažinimas

Mūsų siurbliai atitinka aukščiausius Europos reikalavimus ir įvertinti pripažintų laboratorijų. Mūsų įranga atitinka A+++ ir Passive house namo klasifikacijas


sertifikatai-atestatai
Daugiau apie sertifikatus čia >Kaip išsirinkti teisingai?


kaip-issirinkti-siurbli

LWD - SĖKMINGIAUSIAS ŠILUMOS SIURBLYS

Perkamiausias savo klasėje

alira LWD montuojami lauke šilumos siurbliai oras/vanduo jau daugelį metų įsitvirtino rinkoje ir sužavėjo savo lankstumu, efektyvumu ir patikimumu. Jų nesenstantis ir patrauklus dizainas, net ir montuojant ties pastato siena puikiai įsilieja ir nedarko pastato eksterjero dizaino vientisumo.

Platus šildymo galios spektras nuo 3 iki 18 kW

Su Hidraulikos Moduliu HMD 2 galima valdyti 2 LWD vienu metu ir tokiu būdu pasiekti ne tik didesnę šildymo galią, bet ir labiau prisitaikyti prie kintančių pastato šildymo poreikių. Jei reikia, į vieną sistemą galima sujungti net iki 4 LWD šilumos siurblių ir pasiekti iki 36 kW šildymo galią!

Šildyti ir vėsinti su vienu įrenginiu

alira LWD RX - serijos įrenginiai sukuria ypač malonų patalpų klimatą. Su jais galima ne tik patogiai šildyti žiemą, bet ir aktyviai vėsinti vasarą.

Privalumai
  • paruoštas ateičiai dėl natūralaus šaltnešio
  • atsparus korozijai dėl anoduoto aliuminio korpuso
  • montavimas be šaltininko pažymėjimo
  • plačios kombinavimo galimybės – lankstus pritaikymas
  • šildymo vandens temperatūros iki 70 °C be elektrinio šildytuvo pagalbos
  • EnEV- reikalavimus atitinkantys priedai – greitas ir saugus sumontavimas
  • patogus valdiklis su intuityviai suprantamu grafiniu meniu lietuviu kalba
  • integruota nuotolinio stebėjimo ir valdymo internetu/LAN funkcija
  • pagaminta Vokietijoje
  • 5 metų garantija

alira LWDV - Geriausias savo klasėje

MODERNIAUSIA INVERTERINĖ TECHNOLOGIJA SUPORUOTA SU ATEITIES REIKALAVIMUS ATITINKANČIU NATŪRALIU ŠALTNEŠIU

alira LWDV lauke montuojami šilumos siurbliai oras/vanduo apjungia ateities reikalavimus atitinkančio, natūralaus šaltnešio panaudojimą su moderniausia inverterine technologija!

Ypač tylus veikimas

Dėl specialios, aukštos kokybės garsui optimizuotos konstrukcijos alira LWDV veikia ypatingai tyliai. Naujai sukurta tyliojo režimo funkcija prisideda prie dar tylesnio veikimo naktį. alira LWDV gali būti įrengtas net ir mažuose kiemuose, kur kaimynai yra labai arti: jo garsas nukrenta žemiau reikalaujamos vertės, jei išlaikomi minimalūs reglamentuojami atstumai.

Itin efektyvus

alira LWDV yra efektyviausias šilumos siurblys oras/vanduo mūsų įmonės istorijoje ir vienas efektyviausių šilumos siurblių oras/vanduo rinkoje. Dėl labai aukšto metinio efektyvumo koeficiento, LWDV tenkina paramos kriterijus prie visų norminių lauko oro temperatūrų visose Vokietijos žemėse, net ir monoenergetiniu režimu - tiek naujos statybos, tiek renovuojamiems namams.

NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ

alira LWD/LWDV serija pasižymi alpha innotec gaminiams būdingu ilgaamžiškumu ir patikimumu. Novatoriška iki smulkmenų konstrukcija bei plati kokybiškų priedų paletė palengvina sumontavimą ir aptarnavimą. Universalūs sisteminiai sprendimai suteikia papildomo lankstumo montuotojams.

alira LWDV yra ateities reikalavimus atitinkantis modelis, nes šis inververteriniu būdu reguliuojamas šilumos siurblys veikia ypatingai efektyviai ir nepaprastai tyliai. Konstrukcijoje naudojamas natūralus šaltnešis, paverčia alira LWD / LWDV serijos šilumos siurblius CO2- neutraliais įrenginiais.


7 METŲ GARANTIJA

Mes taip pasitikime savo įranga, kad jai suteikiame 5 metų garantiją, o darbams - NET 7 METŲ. Mes žinome, kad viskas bus gerai.


EFEKTYVUMAS

Aukščiausio lygio ir efektyvumo siurbliai. COP siekia 5,09. A+++ Energetinė klasė


PAGAMINTA VOKIETIJOJE

Viskas pagaminta ir surinkta Vokietijoje. Tai garantuoja aukščiausią produktų kokybę, patikimumą ir pripažinimą visame pasaulyje.


TYLUS VEIKIMAS

Visi mūsų šilumos siurbliai veikia itin tyliai ir nekelia jokio triukšmo. Galėsite mėgautis namų ramybe.


VALDYMAS INTERNETU

Visus siurblio nustatymus galima atlikti internetu (stebėti, diagnozuoti ir ištaisyti klaidas per atstumą).LENGVAS VALDYMAS

Paprastas aiškus valdiklis, meniu lietuvių kalba.


INVERTINIAI MODELIAI

Dauguma mūsų modelių yra invertiniai.


DIDELIS PASIRINKIMAS

Plati modelių gama pagal visų poreikius.


65°C
TEMPERATŪRA

Karšto vandens paruošimas iki 65°C be teno

NEMOKAMA KONULSTACIJA

Susisiek nemokamai konsultacijai ir galėsime konkrečiai Jūsų namui paskaičiuoti geriausia ir optimaliausią sprendimą. Pritaikytą Jums.

Nemokama konsultacija
AKCIJOS