Alteratyvi sistema

Inžinerinė įmonė teikianti Geoterminio šildymo, vedinimo, rekuperatorių ir kitų inžinerinių sistemų pardavimo, montavimo ir priežiūros paslaugas individualiems namams ar smulkiems objektams

Išskirtinė įmonė, teikianti visapusiškai kokybiškas inžinerines paslaugas. Esame šildymo ir vėdinimo profesionalai. Viskas iš vienų rankų - konsultacijos, pardavimai, montavimas ir įrengimas, aptarnavimas ir priežiūra.


Kodėl mes

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?


Kokybiškais sprendimais, ilgaamžę įrangą ir puikia darbų kokybė pasižyminti įmonė, siūlo visus reikalingus sprendimus Jūsų namo šildymui, vėdinimui, vėsinimui. Visos mūsų technologijos ekologiškos, tausojančios gamtą. O savo darbų kokybe taip pasitikime, kad siūlome net 7 metų garantiją


VISKAS IŠ VIENŲ RANKŲ

Viskos prekės ir paslaugos iš vienų rankų. Patikrinti produktai, sprendimai ir paslaugos. Ilgaamžiška ir kokybiška. Kad nereikėtų rūpintis.


7 METŲ GARANTIJA

Mes taip pasitikime savo įranga, kad jai suteikiame 5 metų garantiją, o darbams - NET 7 METŲ. Mes žinome, kad viskas bus gerai.


ILGAMETĖ PATIRTIS

Per daug metų turėjome įvairių patirčių, todėl galime teisingai ir kokybiškai atlikti net sudėtingiausius objektus tvarkingai, greitai ir be klaidų.


KLIENTŲ REKOMENDACIJOS

Mūsų klientai mus rekomenduoja. Nes visada ne tik padarome kokybiškai, bet ir sprendimus parenkame pagal individualius poreikius.

UŽPILDYKITE FORMĄ IR GAUKITE NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ:SUSISIEKITE DABAR


Mob.

AKCIJOS