Šilumos siurbliai Oras-Vanduo. Aeroterminis šildymas

Pasirinkite vieną iš patinkančių šilumos siurblių Oras-vanduo

daikin-silumos-siurbliai-oras-vanduo
alpha-innotec-alira-oras-vanduo-silumos-siurbliai

Kurį rinktis?

Kurį šilumos siurblio gamintoją rinktis visiškai priklauso nuo Jūsų. Šie gamintojai yra aukščiausios klasės ir visi Jų produktai yra nepriekaištingos kokybės. Ir kurį variantą išsirinksite - būsite visiškai Juo patenkinti. Abiems produktams suteikiama net 5 metų garantija, o techniniai parametrai ir galimybės - beveik vienodos.

Alpha-innotec šiek tiek brangesnis ir orientuotas į PREMIUM segmentą

Geriausiai galėtumėm parinkti Jums tinkamiausią šilumos siurblį - jei susisiektumėte konsultacijai ir pagal Jūsų poreikius, namo dydį ir biudžetą parinktumėm optimaliausią variantą. Konsultacija nekainuoja ir visada patariame geriausią variantą nuoširdžiai.

 

Šilumos siurbliai ORAS - VANDUO

Kodėl verta rinktis oras-vanduo šilumos siurblį ?

Rinkdamiesi šilumos siurblį Jūms reikia atkreipti dėmesį į komfortą, ekonomiją ir kainą. Bei ilgaamžiškumą. Galėsite pamiršti bet kokį kurą, kuris gali kelti papildomą gaisro ar apsinuodijomo galimybę Jūsų namuose. Jums nereikės nuolat prižiūrėti, rūpintis, pildyti ar kūrenti sistemos, bei nuolat nerimauti dėl Jūsų šildymo sistemos darbo, nes ji dirba automatiškai o jos priežiūrą vyksta nuotoliu būdų per mobilų telefoną ar kompiuterį. Tai energijos ir pinigų taupymas. Jeigu jūs turite ar statote naują namą ir planuojate vandeninę šildymo sistemą (radiatoriai, šildomos grindys) ir karšto vandens paruošimą, rinkitės oras-vanduo tipo siurblį. Tai vienas populiariausių šildymo būdų Lietuvoje dėl kainos, kokybės, ilgaamžiškumo ir rūpesčių santykio. Jūs gausite kokybišką veikiančia šildymo sistemą, kuri ištisus metus gali tarnauti kaip vienintelis šilumos šaltinis.

Šilumos siurblių ORAS-VANDUO privalumai:

 • Paprasta integruoti į bet kurią šildymo sistemą, bei karšto vandens ruošimo sistemą;
 • Vasarą oras-vanduo šilumos siurblys ruošia vandenį buitiniam vartojimui ypač mažomis sąnaudomis.
 • Pritaikomi visiemslengva pajungti prie radiatorinės ar grindinio šildymo sistemos;
 • Itin taupūs. sumažėja išlaidos šildymui;
 • Ekologiški. šildymo sistema neišskirianti CO2 į aplinką;
 • Švarūs ir tylus. katilinėje nebus dulkių, triukšmo ir pelenų;
 • Paprastas montavimas. Montuojant šilumos siurblį nereikalingi jokie sudėtingi žemės darbai, nereikia kamino, bei kuro saugyklos;
 • Užima nedaug vietos ir yra patrauklaus dizaino. Priderinamas prie bet kokio pastato dizaino.
 • Nereikalinga priežiūra. šilumos siurblys oras-vanduo veikia pats, todėl galite palikti namus net ir ilgesniam laikui.
 • Automatizuotas valdymas. Automatinis paleidimas, sustabdymas ir atitirpinimas. Valdyti galite nuotoliniu būdų.
 • Veikia visada. Veikimas bet kokiomis oro sąlygomis. Šilumos siurblys veikia esant aplinkos oro temperatūrai nuo -25°C iki +40°C, nepriklausomai nuo metų ar paros laiko bei oro sąlygų (apsiniaukę, lietus ar sniegas);
 • Saugumas. Nėra apsinuodijimo pavojaus.

Kas svarbu renkantis šilumos siurblį oras-vanduo?

EFEKTYVUMO KOEFICIENTAS COP. Renkantis šilumos siurblį svarbu yra jo naudingumo koeficientas, vadinamas COP (angl. Coefficient Of Performance). arba kitaip - šildymo efektyvumo koeficientas. Jei COP yra 5, tai reiškia, kad elektros sąnaudų ir šilumos santykis yra 1:5. Sunaudojus dalį elektros, likusi nauda, kurią sugeneruoja šilumos siurblys, yra gaunama iš aplinkos.

Koks yra šilumos siurblių oras-vanduo efektyvumas

Jeigu jūsų siurblys yra 10kW galingumo, o COP yra 4,2 (lauke esant -7 laipsnių temperatūrai). Tai valandinės elektros sąnaudos atiduodant 10kW šilumos galios bus 2,38kW (skaičiuojama pagal formulę: 10 / 4,2 )

Kuo aukštesnis COP (skaičuojant prie žemesnės lauko temperatūros) - tuo mažesni kaštai bus šaltomis žiemos dienomis.(sunaudos mažiau elektros energijos)

Koks reikalingas šilumos siurblio galingumas?

Kuo didesnis namas - tuo galingesnis šilumos siurblys. Kad siurblys veiktų efektyviai, būtina atsižvelgti į šildomos patalpos energinę klasą, dydį, tūrį, šildomo buitinio vandens kiekį ir kitas sąlygas. Jei siurblys bus per silpnas ir per mažas - turės kur kas didesnes apkrovas, todėl pasiekti reikiamą patalpos temperatūrą užtruks daugiau laiko ir tai pareikalaus didesnių elektros sąnaudų. Todėl pasitarkite su mūsų komandą ir mes paskaičiuosime tinkamiausią siurblį Jūsų namui ar patalpoms

 
 

Šilumos siurblio oras-vanduo veikimo principas

Šilumos siurblio veikimo principas panašus į paprasto šaldytuvo, kur yra kompresorius ir freonu užpildyta sistema. Tačiau viskas veikia atvirkštiniu principu. Kai viskas šildoma, o ne šaldoma. Šilumos siurblys veikia perduodamas šilumą iš vienos aplinkos į kitą, naudojant kompresorių ir šaldymo grandinę. Šilumos siurblys oras-vanduo, tai šilumos perdavimas iš aplinkos į vandenį.

Išoriniame bloke esantis ventiliatorius siurbia aplinkos orą pro garintuvą. Garintuve yra šaltnešis skystis (freonas), kuris garuodamas sugeria šilumą iš aplinkos oro. Tada dujinės būsenos šiltas freonas yra suspaudžiamas kompresoriaus ir virsta skysčiu. Tokiu būdu dar labiau pakyla šaltnešio temperatūra. Taip įkaitęs freonas perneša šilumą į kondensatorių, kuris yra apvyniotas aplink vandens talpyklą. Galiausiai karštas freonas atiduoda šilumą, kurią sugeria talpykloje esantis vanduo. Tuomet atvėsęs šaltnešis pereina pro plėtimosi vožtuvą, kur jis yra perkeliamas atgal į dujinę agregatinę būseną, ir procesas prasideda iš naujo.

NEMOKAMA KONULSTACIJA

Susisiek nemokamai konsultacijai ir galėsime konkrečiai Jūsų namui paskaičiuoti geriausia ir optimaliausią sprendimą. Pritaikytą Jums.

Nemokama konsultacija
AKCIJOS