DAIKIN šilumos siurbliai | Oras – vanduo

DAIKIN šilumos siurbliai ORAS - VANDUO

Pritaikyti Lietuvai

Siūlome geriausios kokybės šilumos siurblius DAIKIN. „Daikin Europe N. V.“ yra pirmaujantis šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrangos, įskaitant šilumos siurblius ir šaldymo įrenginius, gamintojas ir tiekėjas.


Gamintojas
Namo dydžiai Tinka visų dydžių namams ir komercinėms patalpoms
Aprašymas

"Daikin Europe N. V.“ (DENV) kaip visiškai priklausanti „Daikin Industries Limited“ dukterinė įmonė užsiima „Daikin“ administravimu, plėtra, surinkimu ir prekyba Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje. Būstinė įkurta Belgijoje mieste Ostende, be to, mūsų Europos gamybos linijos taip pat veikia Čekijos Respublikos miestuose Pilzene ir Brno, Vokietijos mieste Giuglingene ir Turkijos mieste Chendeke.


Šiandien „Daikin Europe Group“ gali pasigirti galingu prekybos tinklu su 17 filialinių įmonių, 4 prekybos biurais ir visu nepriklausomų platintojų ir pardavimo kontaktinių vietų tinklu daugiau nei 50 Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos (EMEA) šalių.


Daugiau apie Daikin šilumos siurblius oras-vanduo >
Energetinė klasė A+++ energijos taupumo sertifikatas
Sąjungos ir asociacijos
Kiti privalumai Išmanus namas ir paruoštas protingai sistemaiKintamas galingumasParuoštas fotovoltinei sistemaiValdymas internetu iš kompiuterio, telefono ar planšetėsEnerginė efektyvumo klasėTekmė 65 laipsnių be tenoVėsinimo funkcijaKarštas vanduoŠildymo funkcija
Brošiūra Atsisiųsti brošiūrą Vartotojo instrukcija (.pdf) Eksplotacjos vadovas (.pdf) Montavimo instrukcija (meistrui) (.pdf)
Kainos Visos oras-vanduo kainos (su aprašymais) Supaprastintos kainų lentelės
Kainos pagal namo dydį Kaina namui iki 80m² Kaina namui iki 110m² Kaina namui iki 150m² Kaina namui iki 170m² Kaina namui iki 200m² Kaina namui iki 250m²
Neradote tinkamo? Susisiekie konsultacijai

Aeroterminis šildymas

COP pateikti kai lauko temperatūra yra 7°C, paduodamo į grindis šilumnešio temperatūra 35°CSertifikatai ir pripažinimas

Mūsų siurbliai atitinka aukščiausius Europos reikalavimus ir įvertinti pripažintų laboratorijų. Mūsų įranga atitinka A+++ ir Passive house namo klasifikacijas


sertifikatai-atestatai
Daugiau apie sertifikatus čia >Kaip išsirinkti teisingai?


kaip-issirinkti-siurbli

7 METŲ GARANTIJA

Mes taip pasitikime savo įranga, kad jai suteikiame 5 metų garantiją, o darbams - NET 7 METŲ. Mes žinome, kad viskas bus gerai.


EFEKTYVUMAS

Aukščiausio lygio ir efektyvumo siurbliai. COP siekia 5,09. A+++ Energetinė klasė


PAGAMINTA VOKIETIJOJE

Viskas pagaminta ir surinkta Vokietijoje. Tai garantuoja aukščiausią produktų kokybę, patikimumą ir pripažinimą visame pasaulyje.


TYLUS VEIKIMAS

Visi mūsų šilumos siurbliai veikia itin tyliai ir nekelia jokio triukšmo. Galėsite mėgautis namų ramybe.


VALDYMAS INTERNETU

Visus siurblio nustatymus galima atlikti internetu (stebėti, diagnozuoti ir ištaisyti klaidas per atstumą).LENGVAS VALDYMAS

Paprastas aiškus valdiklis, meniu lietuvių kalba.


INVERTINIAI MODELIAI

Dauguma mūsų modelių yra invertiniai.


DIDELIS PASIRINKIMAS

Plati modelių gama pagal visų poreikius.


65°C
TEMPERATŪRA

Karšto vandens paruošimas iki 65°C be teno

NEMOKAMA KONULSTACIJA

Susisiek nemokamai konsultacijai ir galėsime konkrečiai Jūsų namui paskaičiuoti geriausia ir optimaliausią sprendimą. Pritaikytą Jums.

Nemokama konsultacija
AKCIJOS