Šilumos siurbliai GRUNTAS - VANDUO

Geoterminis šildymas

Siūlome geriausios kokybės šilumos siurblius. Savo produkcija taip pasitikime, jog taikome net 7 metų garantiją. Jūsų namui įrengsime labiausia tinkanti, Lietuvos klimato sąlygoms pritaikytą geoterminio šildymo sprendimą, pagal aukščiausius kokybės reikalavimus. Namas visada bus šiltas, o įranga nereikalaus priežiūros.


7 METŲ GARANTIJA

Mes taip pasitikime savo įranga, kad jai suteikiame 5 metų garantiją, o darbams - NET 7 METŲ. Mes žinome, kad viskas bus gerai.


EFEKTYVUMAS

Aukščiausio lygio ir efektyvumo siurbliai. COP siekia 5,09. A+++ Energetinė klasė


PAGAMINTA VOKIETIJOJE

Viskas pagaminta ir surinkta Vokietijoje. Tai garantuoja aukščiausią produktų kokybę, patikimumą ir pripažinimą visame pasaulyje.


TYLUS VEIKIMAS

Visi mūsų šilumos siurbliai veikia itin tyliai ir nekelia jokio triukšmo. Galėsite mėgautis namų ramybe.


VALDYMAS INTERNETU

Visus siurblio nustatymus galima atlikti internetu (stebėti, diagnozuoti ir ištaisyti klaidas per atstumą).

Gamintojas
Namo dydžiai Turime siurblių visiems namo dydžiams. Taip pat šildymo sprendimų komercinėms patalpoms
Aprašymas Alpha-InnoTec yra vienas iš šilumos siurblių gamintojų Europoje lyderių. Novatoriški sprendimai nustato geoteriminio šildymo standartus visame pasaulyje. Daug patenkintų klientų naudojasi ne tik mūsų šilumos siurbliais, bet ir žiniomis bei patirtimi. Kokybės ženklas Alpha-InnoTec jau seniai tapo patikimos ir ilgaamžiškos technikos „Pagaminta Vokietijoje“ sinonimu, kuria galima visada pasikliauti.

Mes keliame sau aukštus reikalavimus. Jų laikysimės ir ateityje. Kasendorfe (Vokietija) yra viena moderniausių gamyklų pasaulyje. Mes reguliariai ir išsamiai testuojame mūsų įrenginius nepriklausomuose tyrimų institutuose ir gauname geriausius įvertinimus. Mūsų šilumos siurbliai garantuoja saugų ir patogų šildymą, jie turi tarptautinius sertifikatus, pažyminčius kokybę ir pripažinimą.

Mes darome tai, ka mes geriausiai galime. Daugiau apie "ALPHA INNOTEC"
Energetinė klasė A+++ energijos taupumo sertifikatas
Kokybės sertifikatai, sąjungos, asociacijos
Privalumai ir galimybės Išmanus namas ir paruoštas protingai sistemaiKintamas galingumasParuoštas fotovoltinei sistemaiValdymas internetu iš kompiuterio, telefono ar planšetėsEnerginė efektyvumo klasėTekmė 65 laipsnių be tenoVėsinimo funkcijaKarštas vanduoŠildymo funkcija
Brošiūra Atsisiųsti brošiūrą Tech. specifikacija, priežiūra
Geoterminio šildymo kainos Siurblių gruntas-vanduo Kainos
Kainos pagal namo dydį Namui iki 80 m Namui iki 110 m² Namui iki 150 m² Namui iki 170 m² Namui iki 200 m² Namui iki 250 m²
Neradote tinkamo. Susisiekite konsultacijai
NORIU NEMOKAMAOS KONSULTACIJOS

vos 1.22 € / dienai už šildymą ir karštą vandenį! (160 m² namui)

Grunto kontūras skaičiuojamas ir projektuojamas pagal vietą, įvertinus gruntą, ar naudojamas horizontalus kolektorius, ar daromi gręžiniai.

Norintiems papildomai turėti šilumos siurblį su integruota pasyvaus vėsinimo funkcija, šilumos siurblys pabrangsta vidutiniškai 980 EurSertifikatai ir pripažinimas

Mūsų siurbliai atitinka aukščiausius Europos reikalavimus ir įvertinti pripažintų laboratorijų. Mūsų įranga atitinka A+++ ir Passive house namo klasifikacijas


sertifikatai-atestatai
Daugiau apie sertifikatus čia >Kaip išsirinkti teisingai?


kaip-issirinkti-siurbli

LENGVAS VALDYMAS

Paprastas aiškus valdiklis, meniu lietuvių kalba.


INVERTINIAI MODELIAI

Dauguma mūsų modelių yra invertiniai.


DIDELIS PASIRINKIMAS

Plati modelių gama pagal visų poreikius.


65°C
TEMPERATŪRA

Karšto vandens paruošimas iki 65°C be teno

NEMOKAMA KONULSTACIJA

Susisiek nemokamai konsultacijai ir galėsime konkrečiai Jūsų namui paskaičiuoti geriausia ir optimaliausią sprendimą. Pritaikytą Jums.

Susisiekti
AKCIJOS