Alterra serija

ŠILUMOS SIURBLIAI GRUNTAS-VANDUO

Alpha-innotec

šilumos siurbliai GRUNTAS - VANDUO

Geoterminis šildymas

Siūlome geriausios kokybės šilumos siurblius. Savo produkcija taip pasitikime, jog taikome net 7 metų garantiją. Jūsų namui įrengsime labiausia tinkanti, Lietuvos klimato sąlygoms pritaikytą geoterminio šildymo sprendimą, pagal aukščiausius kokybės reikalavimus. Namas visada bus šiltas, o įranga nereikalaus priežiūros.


Gamintojas
Namo dydžiai iki 60 m² - iki 160 m² - iki 260 m²   dydžio namui. ( Kiti variantai > )
Aprašymas Alpha-InnoTec yra vienas iš šilumos siurblių gamintojų Europoje lyderių. Novatoriški sprendimai nustato geoteriminio šildymo standartus visame pasaulyje. Daug patenkintų klientų naudojasi ne tik mūsų šilumos siurbliais, bet ir žiniomis bei patirtimi. Kokybės ženklas Alpha-InnoTec jau seniai tapo patikimos ir ilgaamžiškos technikos „Pagaminta Vokietijoje“ sinonimu, kuria galima visada pasikliauti.

Mes keliame sau aukštus reikalavimus. Jų laikysimės ir ateityje. Kasendorfe (Vokietija) yra viena moderniausių gamyklų pasaulyje. Mes reguliariai ir išsamiai testuojame mūsų įrenginius nepriklausomuose tyrimų institutuose ir gauname geriausius įvertinimus. Mūsų šilumos siurbliai garantuoja saugų ir patogų šildymą, jie turi tarptautinius sertifikatus, pažyminčius kokybę ir pripažinimą.

Mes darome tai, ka mes geriausiai galime.
Sąjungos ir asociacijos Alpha innotec priklauso Vokietijos šilumos siurbliu sajunga (BWP) e.V. /// Europos šilumos siurbliu asociacija (EHPA) /// Šveicarijos šilumos siurbliu asociacija FWS /// Austrijos šilumos siurblių sąjunga.
Kiti privalumai Alpha innotec šilumos siurbliai turi europos kokybės ženklą, /// sertifikuota pagal ISO 9001 (kokybė) ir ISO 14001 (aplinkosauga) /// produktai turi CE ženklą /// produktų gamybą prižiuri TÜV /// ait-deutschland GmbH prekės ženklas
Energetinė klasė A+++ energijos taupumo sertifikatas
Brošiūra Atsisiųsti brošiūrą
Ir techninė specifikacija
Kainos Kainos (160 m² ) Kainos (260 m² )

7 METŲ GARANTIJA

Mes taip pasitikime savo įranga, kad jai suteikiame 5 metų garantiją, o darbams - NET 7 METŲ. Mes žinome, kad viskas bus gerai.


EFEKTYVUMAS

Aukščiausio lygio ir efektyvumo siurbliai. COP siekia 5,09. A+++ Energetinė klasė


PAGAMINTA VOKIETIJOJE

Viskas pagaminta ir surinkta Vokietijoje. Tai garantuoja aukščiausią produktų kokybę, patikimumą ir pripažinimą visame pasaulyje.


TYLUS VEIKIMAS

Visi mūsų šilumos siurbliai veikia itin tyliai ir nekelia jokio triukšmo. Galėsite mėgautis namų ramybe.


VALDYMAS INTERNETU

Visus siurblio nustatymus galima atlikti internetu (stebėti, diagnozuoti ir ištaisyti klaidas per atstumą).LENGVAS VALDYMAS

Paprastas aiškus valdiklis, meniu lietuvių kalba.


INVERTINIAI MODELIAI

Dauguma mūsų modelių yra invertiniai.


DIDELIS PASIRINKIMAS

Plati modelių gama pagal visų poreikius.


65°C
TEMPERATŪRA

Karšto vandens paruošimas iki 65°C be teno

NEMOKAMA KONULSTACIJA

Susisiek nemokamai konsultacijai ir galėsime konkrečiai Jūsų namui paskaičiuoti geriausia ir optimaliausią sprendimą. Pritaikytą Jums.

Nemokama konsultacija
AKCIJOS