Susisiekite

Gvazdikų sodų 17, Vilnius
Mob. +370 612 86622
alternatyvisistema@gmail.com

Atsisiųskite įmonės prezentaciją:

Atsisiųsti

Geoterminis šildymas

75 % nemokamos saulės šilumos ir 25 % elektros Jūs galite pasigaminti 100 % šilumos savo būsto šildymui. Šilumos siurblys yra vienas iš efektyviausių ir ekologiškai pasiteisinusių technologijų atsinaujinančios energijos srityje. Jūs galite naudoti sukauptą saulės energiją, ir dieną, ir naktį, ir nepriklausomai nuo metų laikų. Patogumo jausmas bei gyvenimo kokybė yra ne mažiau svarbūs kriterijai šilumos siurblio pasirinkimui.
Pasirinkdami namo šildymo sistemą, apsisprendžiate ir kokie šildymo kaštai Jūsų laukia per artimiausius dešimtmečius. Visame pasaulyje augantis energijos poreikis ir energijos prekyba biržoje kelia dujų, skysto kuro ir elektros kainas. Tačiau laimei elektros kainų kilimas labai mažai paliečia šilumos siurblį, kadangi jis šildo su nemokama saulės energija iš aplinkos. Su šilumos siurbliu Jūs būsite nepriklausomi nuo dujų ir skysto kuro kainų augimo.
Šilumos siurblys parenkamas tiksliai pagal pastato šilumos poreikį. Daugelis kitų šildymo sistemų dažniausiai parenkamos didesnio galingumo, kas įtakoja didesnes eksploatacijos išlaidas.
Galima didesnė investicija sugrįžta po kelių metų, mokant mažesnes eksploatacijos išlaidas.
Šiuolaikinis šilumos siurblys labai efektyviai šildo, vėdina, vėsina ir ruošia karštą vandenį.
Kitos šildymo sistemos turi tradicijas, šilumos siurblys turi ateitį!

Šilumos siurbliai gruntas/vanduo

p155-mittel
Daugiau informacijos

Šilumos siurbliai Oras/vanduo

vesinimas
Daugiau informacijos

Hibridiniai šilumos siurbliai

HYBRIDE_1387729615
Daugiau informacijos
1. Atsiminkite, kad šilumos siurblį perkate 20- 25 metų todėl jokiu būdu nepirkite jau dabar moraliai pasenusio, prastos komplektacijos siurblio.

2. Šilumos siurblio viduje esantys siurbliai turi būti A klasės

unnamed

3. Turi būti integruotas internetinis modulis. Jo pagalba galėsite valdyti siurblį per atstumą, taip pat jo darbą galėsime mes , jei kils nesklandumai ir operatyviai reaguoti.

4. Šilumos siurblys turi dirbti tyliai. Jo darbo garsas turėtų svyruoti apie 40dB.

5. Lygindami šilumos siurblius atkreipkite dėmesį į jų svorį. Kuo sunkesnis, tuo geresnės komplektacijos jis yra.

6. Atkreipkite dėmesį į valdiklį. Jis turi būti su aiškiu ir paprastu meniu, kad galėtumėte jį valdyti ir be specialisto pagalbos.

7. Svarbi detalė yra servisas. Kaip operatyviai reaguojama į kilusius nesklandumus, ar tai galima atlikti nuotoliniu būdu ( internetinis modulis).