Susisiekite

Gvazdikų sodų 17, Vilnius
Mob. +370 612 86622
alternatyvisistema@gmail.com

Atsisiųskite įmonės prezentaciją:

Atsisiųsti

Centrinės dulkių valymo sistemos

DECO VAC SIURBLIAI

 

CYCLO VAC SIURBLIAI

CYCLO VAC SIURBLIAI

Screen Shot 2013-09-09 at 09.28.25-228x228
GS95-500x500
HX615-500x500
Siurbliuose įdiegtas hibridinis filtravimas, kuris suteikia galimybę naudotis siurbliu su dulkių maišu, arba be maišo. Platus priedų pasirinkimas.
Kompaktiškas ir tylus centrinis dulkių siurblys  – tik 54 dB. „Ultra- Fresh“ filtracija slopina pelėsio, bakterijų ir grybelių augimą. Puikiai tinka butams, apartamentams ir namams.

Centrinis dulkių siurblys yra naudojamas su vienkartiniais dulkių maišais, todėl prireikus juos pakeisti, vartotojas neturi jokio tiesioginio kontakto su dulkėmis.

Ekologiškas ir ekonomiškas centrinis dulkių siurblys, kuris turi išskirtinę DataSync technologiją, kuri leidžia pasirinkti net iš keturių siurbimo galios lygių ir pateikia nurodymus reikalingus siurblio priežiūrai. Taip pat yra LCD monitorius ant maitinimo bloko. Siurblyje įrengtas Cyclo filtras turi antimikrobinį poveikį – slopina pelėsio, bakterijų ir grybelių augimą, įdiegtas hibridinis filtravimas. Vartotojas turi galimybę – siurbti su dulkių maišu, arba be maišo į talpą. Cyclo filtras apsaugos variklį nuo dulkių ir užtikrins maksimalų filtravimą.
5 metų garantija
10 metų garantija
15 metų garantija
Kainos su PVM
Kainos su PVM
Kainos su PVM